تبلیغات
ناصح - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابلسر: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرامدرن است
 
ناصح
وبلاگ خبری تحلیلی حوزه شهید فداییان هادی شهر
سرهنگ پاسدار سیدموسی حسین‌نژاد در نشست خبری به‌مناسبت فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر طی گفت‌وگویی با گرامیداشت نام  و یاد شهدا، اظهار کرد: میشل فوکو فیلسوف و اندیشمند فرانسوی در زمان وقوع انقلاب اسلامی به ایران آمد و در شهرهای تهران و قم حضور داشت، فوکو از مردم می‌پرسید رهبران ایران چه رویایی در سر دارند و از این هیاهو به کجا خواهند رسید، این اندیشمند فرانسوی حاصل مشاهداتش را به‌صورت مقاله جمع‌بندی و در برخی از نشریات اروپایی به چاپ رساند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابلسر:
انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرامدرن است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابلسر با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرامدرن است، اظهار کرد: آنانی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم در تحولات ایران دخیل بودند، وقوع چنین پیروزی برای ملت بزرگ ایران تا 30 سال آینده غیرممکن می‌دانستند.

انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرامدرن است

سرهنگ پاسدار سیدموسی حسین‌نژاد در نشست خبری به‌مناسبت فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر طی گفت‌وگویی با گرامیداشت نام  و یاد شهدا، اظهار کرد: میشل فوکو فیلسوف و اندیشمند فرانسوی در زمان وقوع انقلاب اسلامی به ایران آمد و در شهرهای تهران و قم حضور داشت، فوکو از مردم می‌پرسید رهبران ایران چه رویایی در سر دارند و از این هیاهو به کجا خواهند رسید، این اندیشمند فرانسوی حاصل مشاهداتش را به‌صورت مقاله جمع‌بندی و در برخی از نشریات اروپایی به چاپ رساند.

 

وی با بیان اینکه فوکو در نوشته‌هایش این‌طور نتیجه گرفت که انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرامدرن است، افزود: در حال حاضر نتیجه پژوهش‌های فوکو در یک کتاب با عنوان بررسی یک قرن انقلاب به دنیا عرضه شده است.

 

فرمانده سپاه ناحیه بابلسر ادامه داد: نکته جالب توجه در این کتاب، نتیجه‌گیری فوکو در این کتاب بود که به صراحت اشاره می‌کند و در واقع به دنیای غرب پیشنهاد می‌دهد که شما در مقابل انقلاب اسلامی دو راه حل بیشتر ندارید یا باید بپذیرید که انقلاب اسلامی در تاریخ همتا ندارد یا باید در تئوری‌های همه انقلاب‌ها تجدیدنظر کنیم، چراکه انقلاب اسلامی ایران همه تئوری‌ها را زیر و رو کرده است.

 

حسین‌نژاد تصریح کرد: از این رو سیاست‌مداران و تئوری‌پردازان غرب و اروپا به ویژه ایالات متحده آمریکا در خاطرات خود انقلاب اسلامی را زلزله‌ای ویران‌گر برای جهان غرب دانستند که انقلاب اسلامی تنها یک حادثه داخلی برای تغییر یک رژیم سیاسی نبود، بلکه این پیروزی حامل یک پیام برای کشورهای اسلامی و زمینه‌ای برای ایجاد موج خیزش رهایی بخش در کشورهای اسلامی بود.

 

وی با اشاره به اینکه آنچه که آنان را وحشت‌زده و تبدیل به کابوس برای آنها شده بود پیام انقلاب بود، خاطرنشان کرد: این پیام هم ماهیت اسلامی داشت و هم ماهیت فرهنگی و مبتنی بر اندیشه دینی و اسلامی بود و پیروزی انقلاب به معنای صدور پیام انقلاب و ارزش‌های دینی و اسلامی در دنیا بود و این مطلوب دشمن نبود.

 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بابلسر با تأکید بر اینکه از این رو تلاش‌های زیادی در سطح نظام بین‌الملل از سوی چپاول‌گران منابع ایران صورت گرفت تا از فروپاشی شیرازه حکومت پوسیده رژیم منحوس شاهنشایی جلوگیری شود، اظهار کرد: در میان بهت و ناباوری افکار عمومی دنیا، این مردم ستمدیده و مظلوم ایران بودند که با سلاح توکل به خدا و ایمان در برابر رژیم تا بن‌دندان مسلح رژیم جبار پهلوی به پیروزی رسیدند.

 

وی با تأکید بر اینکه پیروزی ملت ایران در برابر آن حمایت‌های بی‌دریغ غرب و آمریکا از رژیم دست نشانده بیشتر شبیه یک معجزه بود تا یک تحول و حادثه عادی، گفت: آنانی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم در تحولات ایران دخیل بودند، وقوع چنین پیروزی برای ملت بزرگ ایران تا 30 سال آینده غیرممکن می‌دانستند.

 

حسین‌نژاد اظهار کرد: برآورد وضعیتی که سازمان سیا از تحولات سیاسی و فرهنگ ایران برای رئیس جمهور آمریکا جیمی کار‌تر بیان کرده بود مبین این موضوع بود که علاوه بر ساواک، دستگاه اطلاعاتی آمریکا نیز هیچ احتمالی را در مقوله پیروزی انقلاب اسلامی پیش‌بینی نکرده بود.

 

وی افزود: آنان یاد گرفته بودند برای ایجاد تغییرات بنیادی یا رفرمیست که فرایند جا‌به‌جایی قدرت در یک کشور را در پی دارد، تجهیزات، تسلیحات و نیروی انسانی متخصص باید تربیت شود و تنها از این منظر می‌شود پیروز شد و اندیشه‌های خود را بر کرسی نشاند اما آنان در مورد مردم ایران دچار اشتباه فاحشی شدند.

 

حسین‌نژاد خاطرنشان کرد: آن چیزی که غرب را در معادلات و محاسبات خود دچار اشتباه و تردید کرد عدم شناخت مردم و نادیده گرفتن سلاح ایمان، بصیرت، باور قلبی مردم به حضرت امام و قدرت رهبری و منطق ایشان بود.

 

فرمانده سپاه شهرستان بابلسر ادامه داد: آلوین تافلر نویسنده کتاب موج سوم دموکراسی در توصیف شخصیت بی‌نظیر حضرت امام خمینی(ره) گفته که امام خمینی شرق را شگفت‌زده کرد و غرب را به لرزه و در تنگنا قرار داد و عالم را به خود مشغول کرد و با ساده‌ترین زندگی دنیا را به لرزه درآورد چون او دارای فکر و اندیشه بالایی بود؛ امام خمینی(ره) مرد قرن 21 بوده اگرچه در قرن 20 از دنیا رفته است و بدون تردید ایشان واقعیت قرن 20 را تغییر دادند.

 

وی تصریح کرد: دنیای لیبرالیستی غرب توان محاسبه راهبرد ابرمرد ایران را نداشت و به ناچار بایستی در مقابل اندیشه اسلام ناب زانو می‌زد و حقارت راهبرد خویش و پیروزی انقلاب را می‌پذیرفت.

 

حسین‌نژاد بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی که نتیجه آن حاکمیت دین در جامعه ایران و گسترش آن در دنیا را در پی داشت رژیم‌های وابسته به غرب را به شدت به تکاپو واداشت تا شاید راهی برای برون رفت از این تنگنایی که انقلاب برای آنان رقم زد بیابند.

 

وی گفت: نزدیک به سه دهه پیش ریچارد نیکسون از رؤسای جمهور پیشین آمریکا در دکترین خود برای سیاست آمریکا نوشت که جهان اسلام در قرن 21 یکی از مهم‌ترین میدان‌های زور آزمایی سیاست خارجی امریکا خواهد بود.

 

حسین‌نژاد افزود: غرب با استناد به چنین راهبردهایی همواره در پی حذف انقلاب و یا کاستن از شتاب و گسترش آن در سطح منطقه و فرامنطقه بود و محصول اتاق فکر غرب برای راهبردی شدن توطئه‌های آنان، فتنه و فشارهایی بود که برای کند شدن حرکت انقلاب در سطوح مختلف صورت می‌گرفت.

 

فرمانده سپاه شهرستان بابلسر تصریح کرد: اکنون نزدیک به چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و غرب به قصد براندازی انقلاب به انواع شیوه‌ها و استراتژی‌ها متوسل شد، به این امید که شاید خودش را بازیافت کند اما نتیجه آن شد که امروز تئوریسن‌های سیاستمداران اروپایی و آمریکایی بر ضرورت پذیرش انقلاب اسلامی و جایگاه جمهوری اسلامی در عرصه بین المللی تأکید می‌کنند و این به برکت نعمت انقلابی بوده که در 22 بهمن سال 57 به پیروزی رسید و چراغ راه زندگی بسیاری از ملت‌های دنیا شده است.

 

وی با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر به آحاد امت حزب‌الله و همیشه در صحنه ایران اسلامی به‌ویژه مردم ولایت‌مدار شهرستان بابلسر، اظهار کرد: ناحیه سپاه شهرستان بابلسر نیز برای پاسداشت و نکوداشت این ایام پر افتخار ده‌ها برنامه را در سطح رده‌های خود برگزار می‌کند.

 

حسین‌نژاد در پایان در تشریح عناوین این برنامه‌ها از مسابقات ورزشی، حضور بسیجیان در مصلی‌های نماز جمعه، هیئت عاشقان ولایت، غبارروبی گلزار شهدا با حضور بسیجیان و نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان، کلنگ احداث سوله صالحین در کاظم‌آباد، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، پیشکسوتان و جانبازان نام برد و گفت: نورافشانی در سطح همه رده‌ها و در سطح شهر بابلسر در شب 22 بهمن در میدان امام علی بابلسر برگزار می‌شود.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شنبه 22 اردیبهشت 1397 10:20
микрозаймы на карту срочно онлайн без отказов
кредит онлайн на банковскую карту украина
кредит на любую карту онлайн
банковская карта без паспорта
украина
кредит на карту за 15 минут
позика онлайн без відмов
можно ли оформить кредит без паспорта
یکشنبه 2 مهر 1396 02:54
I'm really impressed together with your writing talents as
well as with the layout for your weblog. Is this a
paid subject or did you modify it yourself? Anyway
keep up the excellent high quality writing, it is uncommon to see a great weblog like
this one today..
جمعه 3 شهریور 1396 16:32
Woah! I'm really digging the template/theme of this website.

It's simple, yet effective. A lot of times
it's tough to get that "perfect balance" between user friendliness and visual appeal.
I must say you have done a great job with this. Additionally,
the blog loads very quick for me on Internet explorer.
Superb Blog!
یکشنبه 15 مرداد 1396 18:53
Good day! I could have sworn I've visited your blog before but after looking at many of the articles I realized it's new to me.
Regardless, I'm certainly happy I stumbled upon it and I'll be book-marking it and checking back often!
شنبه 14 مرداد 1396 21:25
Wow, incredible blog layout! How long have you been blogging for?

you make blogging look easy. The overall look of your website is
great, let alone the content!
جمعه 13 مرداد 1396 21:03
Hi! This is my first visit to your blog! We
are a group of volunteers and starting a new project in a community in the same niche.
Your blog provided us valuable information to work on. You have
done a wonderful job!
جمعه 13 مرداد 1396 16:24
Wow, incredible blog layout! How long have you been blogging for?
you make blogging look easy. The overall look of your
web site is magnificent, as well as the content!
شنبه 7 مرداد 1396 21:49
I will right away snatch your rss as I can not in finding
your e-mail subscription hyperlink or e-newsletter service.
Do you've any? Kindly let me know so that I may just subscribe.
Thanks.
پنجشنبه 5 مرداد 1396 14:36
Hi, everything is going nicely here and ofcourse every one is
sharing facts, that's in fact good, keep up
writing.
سه شنبه 29 فروردین 1396 16:42
hi!,I love your writing very much! proportion we communicate
extra approximately your post on AOL? I require a specialist in this area to unravel my problem.
May be that is you! Having a look ahead to peer
you.
چهارشنبه 23 فروردین 1396 18:16
I am sure this article has touched all the internet
visitors, its really really nice piece of writing on building up new blog.
سه شنبه 22 فروردین 1396 20:25
Asking questions are really fastidious thing if you are not understanding something fully, however this piece of writing
gives nice understanding even.
سه شنبه 22 فروردین 1396 08:17
Hello just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of
the images aren't loading correctly. I'm not sure why but I think
its a linking issue. I've tried it in two different internet browsers and both show
the same results.
سه شنبه 22 فروردین 1396 01:56
Simply wish to say your article is as surprising.
The clarity in your publish is just cool and i could think you're an expert on this subject.
Well together with your permission allow me to grab your RSS feed to stay up
to date with impending post. Thank you 1,000,000
and please carry on the enjoyable work.
سه شنبه 22 فروردین 1396 01:09
Great article.
سه شنبه 22 فروردین 1396 01:00
You are so awesome! I don't believe I've read through anything like this
before. So good to discover someone with original thoughts on this subject matter.
Really.. thank you for starting this up. This site is one thing that is required on the internet,
someone with a bit of originality!
دوشنبه 21 فروردین 1396 23:00
Hi everybody, here every person is sharing these kinds of experience,
so it's pleasant to read this blog, and I used to go to see this webpage every day.
دوشنبه 21 فروردین 1396 22:49
naturally like your website however you need to test the spelling on several of your posts.
A number of them are rife with spelling issues
and I find it very bothersome to inform the reality nevertheless I will surely come again again.
دوشنبه 21 فروردین 1396 22:34
I'm gone to convey my little brother, that he should also pay a
quick visit this blog on regular basis to get updated from most
up-to-date news update.
دوشنبه 21 فروردین 1396 22:15
Hi there Dear, are you in fact visiting this web page daily,
if so then you will definitely obtain good knowledge.
دوشنبه 21 فروردین 1396 22:07
Great article. I'm experiencing some of these issues
as well..
دوشنبه 21 فروردین 1396 20:57
I do not even know how I ended up here,
but I thought this post was great. I don't know who you
are but definitely you are going to a famous blogger if you are not already ;) Cheers!
دوشنبه 21 فروردین 1396 18:46
I'm amazed, I have to admit. Seldom do I encounter a
blog that's equally educative and engaging, and let me tell you, you've hit the
nail on the head. The problem is an issue that not enough people are speaking intelligently about.
Now i'm very happy that I came across this during my search for
something concerning this.
جمعه 10 دی 1395 11:03

www.iAlexa.ir

افزایش bazdid سایت شما تضمینی

www.iAlexa.ir
سه شنبه 25 آبان 1395 19:34
سلامممممممم.........خیلی ممنون از وب سایت خوبتون که فوق العاده عالیه....واقعا متشکرم....
خوشحال میشم به منم سر بزنید
سه شنبه 18 آبان 1395 02:48
سلامممممممم.........خیلی ممنون از وب سایت خوبتون که فوق العاده عالیه....واقعا متشکرم....
خوشحال میشم به منم سر بزنید
سه شنبه 27 مهر 1395 15:16
تو را از مرگ می‌ترسانند! و چه نادانند آنهایی که فکر می‌کنند می‌توانند عاشقان شهادت را از عشقشان بترسانند!
چند راهکار زیبا برای تعجیل در فرج یوسف زهرا
۱) بیاییم هر روز به ایشان سلام کنیم.* ۲) هر روز برای سلامتی ایشان صدقه بدهیم *۳ )خواسته ها و حاجتهایمان را اول به امام زمان بگوییم و به او متوسل شویم *۴ ) برای سلامتی ایشان هر روز چند آیه با معنی بخوانیم* ۵ ) به دیگران یاد بدهیم .
سردار شهید شوشتری
دیروز از هر چه بود گذشتیم،امروز از هر چه بودیم …!! آنجا پشت خاکریز بودیم و اینجا در پناه میز …!! دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود …!! آنجا(جبهه)بوی ایمان میداد و این جا ایمانمان بو !! می دهد…!! الهی : نصیرمان باش، تا بصیر گردیم . بصیرمان کن تا از مسیر برنگردیم و آزادمان کن تا اسیر نگردیم…

اختصاصی پرچم های سیاه شرق

htttps://shargh.us
چهارشنبه 14 مهر 1395 17:53
تخفیف ویژه 15 هزار تومنی ریحون!
غذا رو سفارش بدید و 15 هزار تومن تخفیف بگیرید!
برای هر کسی که از لینک شما کد تخفیف رو بگیره هم 15 هزار تومن به حساب شما افزوده میشه!
برای گرفتن تخفیف 15 هزار تومنی مراحل زیر رو انجام بدید:
اول لینک رو باز کنید و کد تخفیف رو کپی یا یادداشت کنید
بعدش برید به صفحه اصلی سایت ریحون reyhoon.com و نرم افزار رو دریافت کنید (با گوشی برید و باید برنامه بازار رو داشته باشید)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنید (20 ثانیه طول میکشه نهایت!)
موقع سفارش غذا کد تخفیف رو بزنید تا 15 هزار تومن از هزینه غذا کم بشه
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بدید فقط 5هزار تومن پرداخت میکنید
سوالی داشتید ایمیل بزنید
موفق باشی!

چهارشنبه 17 شهریور 1395 19:08
سه چیز به انسان آرامش میدهد،"آسمان،جاده ودریا"الهی آسمان چشمانتان همیشه صاف،جاده ی زندگیتان همیشه هموار و دریای دلتان همیشه آرام باشد. خیلی دوستون دارم به منم سر بزنین
جمعه 8 مرداد 1395 18:26
سلام
از وبلاگتون دیدن کردم مطالب خوبی توشه
ما یه شبکه اجتماعی داریم به نام فیس پلاک میخوایم توش فعالیت مفید کنیم و با بقیه شبکه ها متفاوت باشیم
ازتون دعوت میکنیم که مارو توی این راهمون همراهی کنین و توی سایتمون عضو و فعال باشید
یک سری امکانات هم برای وبلاگ ها داریم که بعد از عضویت از طریق تماس با ما اگر بگین راهنمایی میشین و وبلاگتون تبلیغ میشه
منتظر حضورتون هستیم
www.facepelak.ir
با تشکر
شبکه اجتماعی فیس پلاک
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : ناصح ناصح
مطالب اخیر
موضوعات
نویسندگان
نظرسنجی
شما علاقه مند به همکاری با حوزه مقاومت شهید فداییان می باشید؟جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :